close
تبلیغات در اینترنت
کارخانه قالیشویی ادیب - 27
loading...

کارخانه قالیشویی ادیب

قالیشویی ادیب

نحوه حذف سریع لکه مدفوع از فرش یا لباس

adibcarpet بازدید : 6 سه شنبه 02 آبان 1396 نظرات ()

روشهای جالب شستشوی لکه مدفوع و ازبین بردن بوی آن

ایجاد لکه ی ادرار یا مدفوه برای خانواده هایی که کودک در منزل دارند و یا از میان سالان که کنترل خود را از دست داده اند نگهداری میکنند بسیار شایع است و به سختی این لکه ها را پاک کرده و در آخر همیش آثاری از لکه یا بوی آن باقی میماند و یا لباس را به طور کلی دور می انددازند.اما با مطالعه این مقاله با قالیشویی و شستشو به راحتی و با سرعت میتوانید آثار لکه مدفوع و بوی آنرا برای همیشه از بین ببرید.

لکه ی مدفوع از جمله لکه های بسیار آزاردهنده و ناخوشایندی است بنابراین هر چه به موقع اقدام به شستشو آن کنید علاوه بر اینکه زودتر از لکه خلاص میشوید شانس پاک شدن لکه هم افزایش میابد.

ابتدا دستکش یک بار مصرف را در دست کنید. و اجازه ندهید کودکان و افراد دیگر تا پاک شدن کامل لکه در محل حضور یابند زیرا این لکه حاوی باکتری است.

پاک-کردن-لکه-مدفوع-از-فرش-لباس-قالیشویی-ادیب

کیسه پلاستیکی تهیه کرده و تمام قسمت جامد لکه را بردارید و با لبه ی نرم چاقویی که نیاز به آن ندارید لکه را بتراشید.

و کیسه را فورا دوریاندازید تا فضا بیش از این بو نگر فته و آلوده نشود.

سپس با استفاده از پارچه ای مرطوب سطح لکه را تمیز کنید تا آثار ظاهری آن نیز در این مرحله از بین برود.

پاک-کردن-لکه-مدفوع-از-فرش-لباس-قالیشویی-ادیب

لکه مدفوع را ضدعفونی کنید1

سپس به طور کلی ناحیه ای که لکه ایجاد شده است را به مواد ضدعفونی کننده تمیز کنید و اجازه دهید مدتی روی لکه بمانند.

در این مرحله قسمت مورد نظر فرش یا لباس را با استفاده از مواد شوینده و پاک کننده یا صابون کاملا بشویید و بادقت و فشار مناسب مالش دهید تا اثری باقی نماند.

بعد از اتمام شستشو،لکه را با شامپو دوباره بشویید و حالا بگذارید این قسمت کاملا خشک شود.(بهتر است جهت خشکشویی فرش یا لباس آن را در معرض غیر مستقیم آفتاب بگذارید زیرا این عمل خود به میکروب زدایی کمک میکند.)

پاک-کردن-لکه-مدفوع-از-فرش-لباس-قالیشویی-ادیب

به طور طبیعی و منطقی باید دیگر اثری از لکه باقی نمانده باشد.بنابراین نوبت به حذف بولکه مدفوع میرسد.

حذف کامل بوی مدفوع از فرش یا لباس

جوش شریین را آب ترکیب کنید تا خمیری درست شود و سپس روی لکه بگذارید و اجازه دهید مدتی روی این قسمت بماند .

بعد این ناحیه را با آب شستشو سطحی دهید تا جوش شرین در فرش ننماند.

پاک-کردن-لکه-مدفوع-از-فرش-لباس-قالیشویی-ادیبپاک-کردن-لکه-مدفوع-از-فرش-لباس-قالیشویی-ادیب

در آخر با قرار دادن یکی از گلهای خوشبو و یا سبزی های عطر دار روی این ناحیه علاوه بر حذف بو نامناسب،محل را خوشبو نیز کرده اید.(در این مرحله بهتر است از عطر یا اسپری استفاده نکنید و اجازه دهید فرش با استفاده از مواد طبیعی خوشبو شود تا ماندگار اشد)

"واحد تحقیق و توسعه قالیشویی ادیب"

جهت ثبت سفارش آنلاین در هریک از شعبات قالیشویی ادیب همین حالا اقدام کنید.

اختصاص ۲۰ درصد صادرات فرش دستباف کشور به قم

adibcarpet بازدید : 3 دوشنبه 01 آبان 1396 نظرات ()

اختصاص ۲۰ درصد صادرات فرش دستباف کشور به قم

به نقل قالیشوی ادیب اقتصاد ایران: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت:‌ استان قم سهم ۲۰ درصدی از کل صادرات فرش دستباف کشور را به خود اختصاص داده است.

به گزارش خبرگزاری اقتصاد ایران به نقل از سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم، احمد ذاکری ضمن بازدید از بیست و ششمین نمایشگاه فرش دستباف تهران، مشکلات تولیدکنندگان و تجار فرش، که از استان قم در نمایشگاه حضور یافته بودند، را رسیدگی کرد.

وی با اشاره به برگزاری هر ساله نمایشگاه بین المللی فرش دستباف، افزود: در سال جاری نیز از استان قم ۹۴ تولیدکننده برتر در این نمایشگاه حضور فعال دارند و مساحتی بیش از ۴ هزار مترمربع از نمایشگاه در اختیار تجار و تولیدکنندگان فرش دستباف استان قم قرار گرفته است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم با توضیح اینکه ۹ درصد جمعیت شاغل در استان در مشاغل وابسته به فرش دستباف مشغول به کار هستند، افزود: طبق آمار از ۳۲۱ هزار و ۱۷۵ نفر شاغل در استان حدود ۲۹ هزار نفر به کار فرش دستباف مشغول هستند.

وی در ادامه تصریح کرد: استان قم سهم ۲۰ درصدی از کل صادرات فرش دستباف کشور را به خود اختصاص داده است.

ذاکری با اشاره به بحث آموزش قالیبافان استان افزود: این سازمان در سال ۹۵ به مسئله آموزش توجه جدی داشته و در همین راستا ۴۰ هزار نفر ساعت کلاس آموزشی ویژه فرش دستباف در استان قم برگزار کرده است که این دوره‌ها شامل آموزش بافندگی، بازاریابی، تعمیرات قالی ابریشم و قالیشویی است.

وی در پایان با اشاره به تکمیل نمایشگاه فرش دستباف استان که از مصوبات سفر مقام معظم رهبری به قم است، گفت: این پروژه قابل بهره‌برداری است و کار ساخت آن به پایان رسیده است. در حال بررسی شرایط جهت برگزاری مراسم افتتاحیه هستیم و در صورت محیا بودن شرایط نمایشگاه فرش استان امسال در ساختمان جدید التأسیس برگزار خواهد شد.

"واحد تحقیق و توسعه قالیشویی ادیب"

جهت ثبت سفارش آنلاین در هریک از شعبات قالیشویی ادیب همین حالا اقدام کنید.

ناپدید شدن فرش جهیزیه پروین اعتصامی !

adibcarpet بازدید : 3 یکشنبه 30 مهر 1396 نظرات ()

ناپدید شدن فرش جهیزیه پروین اعتصامی !

به نقل قالیشویی ادیب و گزارش رکنا  فرش جهیزیه پروین اعتصامی دچار سرنوشت نامعلومی شده است.

فرش ۱۲ متری که در موزه تبریز بود، مدتی است در سکوت کامل و بدون هیچ توضیحی غیب شده است.

 All Rights Reserved © گذاشتن رسانه صافی بر اساس گونه صافی بر اساس تاریخ جستجوی رسانه در حال بارگذاری 1 / 1 – فرش-جهیزیه-پروین-اعتصامی.jpg جزییات پیوست فرش-جهیزیه-پروین-اعتصامی

"واحد تحقیق و توسعه قالیشویی ادیب"

جهت ثبت سفارش آنلاین در هریک از شعبات قالیشویی ادیب همین حالا اقدام کنید.

پاک کردن آثار خودکار از مبل یا لباس و فرش

adibcarpet بازدید : 7 شنبه 29 مهر 1396 نظرات ()

پاک کردن آثار خودکار از مبل یا لباس و فرش

در این مقاله نحوه شستشوی لکه ی خودکار یا جوهر را خواهیم آموخت تا در حین قالیشویی لکه ها نیز پاک شوند.

دو حالت در شکل گیری لکه خودکار وجود دارد:

1- همان لحظه لباس یا مبل خودکاری شده است .

2- آثار قدیمی خودکار را میخواهیم پاک کنیم.

تفاوت شستشوی مبل در این دوحالت تنها در آغاز کار است که اگر لکه قبلا ایجاد شده است ابتدا باید لکه را مرطوب کنید و اجازه دهید چند دقیقه ای خیس بماند.

مرحله اول: صابون را با آب سرد ترکیب کنید و سپس رد خودکار را یافته و تنها همان قسمتها را با پارچه ای آغشته به ترکیب آب و صابون بادقت شستشو دهید.

پاک کردن-لکه-خودکار-لباس-خودکاری شده-فرش-مبل-قالیشویی ادیب-3

بعد از انجام این مرحله لکه بسیار کم رنگ میشود اما هنوز شستشو تمام نشده است.

در مرحله ی بعد با استفاده از پنبه ای آغشته به استون یا الکل روی خطوطی که با خودکار ایجاد شده مالش دهید و میتوان تا حذف کامل آثار خودکار این مرحله را تکرار کرد.

در مرحله ی سوم یک بررسی کامل انجام دهید و ببینید کدام قسمتها هنوز لک باقی است و علت را جستجو کنید ممکن است در آن قسمت غلظت جوهر خودکار زیاد بوده است و یا جنس آن قسمت متفاوت است و نیاز به پاک کننده های قوی تری دارد.

پاک کردن-لکه-خودکار-لباس-خودکاری شده-فرش-مبل-قالیشویی ادیب-3

به طور طبیعی و منطقی بعد از انجام این دو مرحله (ممکن است در برخی موارد نیاز باشد این دو مرحله چندبار تکرار شود) حتما لکه کاملا ازبین رفته باشد.

سپس دوباره با استفاده از آب معمولی حول قسمتهایی که لکه ایجاد شده بود را شستشو دهید.(در حین شستشو مراقب باشید بیش از حد مبلمان یا پارچه را خیس نکنید زیرا این خود باعث میشود قبل از پاک شدن آثار لکه به داخل بافتها نفوذ کند و دیگر پاک شدن آن سخت گردد.)

بعد از اتمام مراحل و در پایان قسمتهایی که شستشو و قالیشویی را رویش انجام دادید را کاملا خشک کنید و به حال خود رها نکنید.

 

"واحد تحقیق و توسعه قالیشویی ادیب"

جهت ثبت سفارش آنلاین در هریک از شعبات قالیشویی ادیب همین حالا اقدام کنید.

روشهای جالب شستشوی مبل چرمی و پارچه ای و چرم خشک در منزل

adibcarpet بازدید : 33 جمعه 28 مهر 1396 نظرات ()

روشهای جالب شستشوی مبل چرمی و پارچه ای و چرم خشک در منزل

در این مقاله نحوه شستشویی مبل با انواع روکش مانند چرم و پارچه ای و چرم مصنوعی و... را به اختصار خواهیم گفت تا خود در منزل مانند یک قالیشویی حرفه ای تمام سطوح مبل را تمیز کنید و شستشوی مبل را به نحو احسن انجام دهید.

تمام لکه هارا حذف کنید

در ابتدای کار لکه گیری کنید،هر کدام از مدل مبلهارا در منزل دارید شروع به جستجو و پاک کردن لکه ها کنید زیرا اگر در ابتدا اقدام به شستشوی کلی انجام دهید باعث گسترش لکه ها شده و مبلمان ممکن است کثیف تر از قبل به نظر بیاید .دلیل اینکه اغلب مبل را در منزل شستشو میدهیم و با صرف وقت زیاد هم به نتیجه نمیرسم همین است که ما فقط ترتیب مراحل را رعایت نمیکنیم بنابراین نتیجه مطلوب را دریافت نخواهیم کرد.

شستشوی-مبل-پارچه ای-قالیشویی-ادیب

شستشوی مبل پارچه ای

یک چهارم فنجان سرکه و سه چهارم آب گرم و یک قاشق غذاخوری صابون مایع را با هم ترکیب کنید.و این ترکیب را در اسپری بریزید.

اسفنجی برداشته و به این ترکیب آغشته کنید و روی سطح مبلمان بکشید و در همان حین با پارچه ای دیگر که تنها آغشته به آب معمولی است شستشو را و هم زمان با حوله ای همان قسمت که شستشو دادید را خشک کنید.

شستشوی-مبل-چرمی-قالیشویی-ادیب

شستشوی مبل چرمی

یک دوم فنجان روغن زیتون را با یک چهارم سرکه مخلوط کنید و آنرا در اسپری بریزید و سطح مبل را با پارچه ای بسیار نرم شستشو دهید.

شستشوی-مبل-چوبی-قالیشویی-ادیب

شستشوی مبل چوبی

یک حوله را برداشته و آنرا خیس کنید (به نحوی که تنها مرطوب شود) و این حوله را روی مبل بکشید و هم زمان هر قسمتی که شستشو را انجام میدهید خشک کنید.

توجه: در آغاز شستشوی مبل ابتدا بررسی کنید مبل شما به مواد پاک کننده ای که در بالا ذکر شدحساسیت نداشته و عکس العمل نشان ندهد.

و پس از اتمام شستشو،خشکشویی مبلمان را انجام داده و بهتر است آنرا در هوای آزاد قرار دهید.

"واحد تحقیق و توسعه قالیشویی ادیب"

جهت ثبت سفارش آنلاین در هریک از شعبات قالیشویی ادیب همین حالا اقدام کنید.

نحوه شستشوی مبلمان چرک و کثیف

adibcarpet بازدید : 7 پنجشنبه 27 مهر 1396 نظرات ()

نحوه تمیز کردن مبلمان چرک و کثیف در منزل

همه ی ما دوست داریم مبلمانمان بدون اینکه روکشی داشته باشد استفاده کنیم و تمیز بماند اما اگر از مبل در حال استفاده باشید و حتی ذره ای هم روی آن ماده ی آلوده کننده ای نریخته باشد باز هم به مرور زمان علاوه بر لکه ها ، رنگ مبل کدر شده و کثیف میشود ،بنابراین ممکن است بسیار احتیاج باشد که به خشکشویی مبلمان بپردایم اما چگونه شستشو را انجام داده و یا به کدام قالیشویی بدهیم؟در ادامه نحوه ی شستشوی مبل را در منزل خواهیم دید...

هر اندازه رعایت کنیم و از روکش روی مبلمان استفاده کنیم باز هم به مرور مبلمان کثیف و چرک میشود(اما به یاد داشته باشید نحوه نگهداری اصولی مبل در افزایش عمر مبلمان بسیار موثر است.)

خشکشویی مبلمان-قالیشویی ادیب-شستشوی-مبل-چرک

خاک گیری کنید!

1- ابتدا تمام سطوح مبل را با استفاده از لوله ی باریک جاروبرقی جارو بکشید(تمام قسمتهای ریز و باریک آن نیز هم جارو بکشید و تمیز کنید)

2- سپس برسی نرم بردارید و روی سطح مبل بکشید این کار را چندبارتکرار کنید تا تمام سطح مبل تمیز شود.

3- در آخر با استفاده از برس مویی روی مبل بکشید تا هر آنچه از مو یا پرز روی مبل است دور برس جمع شود.

شستشوی مناطق بدون پارچه مبل

خشکشویی مبلمان-قالیشویی ادیب

بسیاری از افراد صرفا اقدام به تمیز کردن قسمتهای دارای پارچه میکنند اما بدانید شستشوی و تمیز کردن سطوح چوبی و فلزی حائز اهمیت است زیرا ممکن است پس از اتمام شستشو آلودگیهای این قسمتها به پارچه منتقل شود و یا اگر باکتری و قارچی موجود باشد به پارچه انتقال پیدا کند.

بررسی نوع پارچه قبل از شستشوی آن

نوع پارچه مبل را بررسی کنید و  مواد شوینده و اصول متناسب با نوع پارچه مبل خود را پیدا کنید و با توجه به آن تمیز کردن پارچه مبل را آغاز کنید. زیرا ممکن است برخی پارچه ها به آب معمولی هم واکنش نشان بدهند.(یکی از راه های بررسی نوع متناسب شستشو با مبل ، خواندن برچسبی که معمولا اکثر مبل ها دارای آن هستند.)

خشکشویی مبلمان-قالیشویی ادیب-شستشوی-مبل-چرک

اگر نوع شستشوی خاصی پیدا نکردید از مواد شوینده بدون خاصیت سفیدکنندگی و خفیف استفاده نمایید.

برخی از فروشندگان هم در حین خرید مبلمان از نحوه ی شستشوی متناسب با آن شمارا نیز آگاه کنند.

اصول شستشوی مبل پارچه ای و شستشوی مبلمان چرمی و چرم مصنوعی را در مقالات بعدی ما بخوانید.

"واحد تحقیق و توسعه قالیشویی ادیب"

جهت ثبت سفارش آنلاین در هریک از شعبات قالیشویی ادیب همین حالا اقدام کنید.

فرشی از جنس نورLED

adibcarpet بازدید : 4 چهارشنبه 26 مهر 1396 نظرات ()

فرشی از جنس نور

شرکت فیلیپس اخیرا با همکاری شرکت Desso  فرش هایی را با کیفیت بالا که در قالب آن از LED برای انتقال نور استفاده نموده است که میتواند پیام های مهم و نشانه ها را برای عموم نمایش دهد.قالیشویی اینگونه فرشها باید چگونه باشد؟

از آنجاییکه که این پروژه در مراحل ابتدایی است، هیچ یک از شرکت ها در خصوص جزییات این فرش ها حرفی نزدند و حتی نام رسمی برای آن انتخاب ننموده اند. اما چیزی که مشخص است با برنامه ریزی انجام شده از این LED های درخشان برای نمایش دادن پیام های هشداری مهم و علائم و نشانه ها مانند تابلوهای تبلیغاتی استفاده میتوان استفاده نمود.

هدف از این کار این است که در محل های پر ترافیک به جای نشانه ها و اعلامیه های معمول و در برخی از ساختمان های پر رفت و آمد مانند فرودگاه ها و شرکت ها از این نوع فرش ها استفاده گردد. مزیت استفاده این فرش ها شلوغ نشدن دیوار ها برای نصب تابلو اعلانات و عدم نصب تابلو های ایستاده خواهد بود.

همچنین این سیستم روشنایی باعث جلب توجه بیشتر مردم در هنگام راه رفتن برای استفاده از علائم و نشانه ها خواهد بود.این فرش ها از لحاظ روانی نیز با انتقال نور ملایم به محیط کاملا متمایز از سایر نشانه های معمولی خواهد بود.

پس از راه اندازی خط تولید این گونه فرش ها با ابعاد و رنگ های متنوع در دسترس خواهد بود.

منبع: noorpars.com

"واحد تحقیق و توسعه قالیشویی ادیب"

جهت ثبت سفارش آنلاین در هریک از شعبات قالیشویی ادیب همین حالا اقدام کنید.

چگونه چسب را از روی موکت یا فرش پاک کنیم؟

adibcarpet بازدید : 177 سه شنبه 25 مهر 1396 نظرات ()

چگونه چسب را از روی موکت یا فرش پاک کنیم؟

پاک کردن چسبی که روی فرش یاموکت ریخته است کار هر کسی نیست زیرا همانطور که معلوم است چسب خاصیت چسبندگی زیادی داشته و بنابراین قالیشویی اینگونه لکه ها بسیار دشوار است.

اجازه ندهید ناامیدی به شما راه پیدا کند زیرا اگر با انرژی منفی شروع به شستشو و قالیشویی کنید به نتیجه نخواهید رسید.

چیزهایی که نیاز دارید :

1- چاقو کره خوری

2- آب

3- پارچه پنبه ای

4- سرکه سفید

پاک کردن-چسب-از-فرش-یا موکت-قالیشویی ادیب

اگر لکه ی چسبی که ایجاد شده قدیمی است در ابتدا چسب را مرطوب کنید و سپس با استفاده از چاقو چسب را بردارید و کاملا بتراشید.

آب گرم را روی چسب بریزید و در همان حین لکه را پاک کنید.

پاک کردن-چسب-از-فرش-یا موکت-قالیشویی ادیبپاک کردن-چسب-از-فرش-یا موکت-قالیشویی ادیب

در این مرحله لایه لایه از چسب برداشته میشود. مراقب باشید در حین تراشیدن چسب به فرش یا موکت فشار وارد نکنید و به زور این کار را انجام ندهید.

مرحله ی بالا در عین سادگی بسیار حائز اهمیت است زیرا بسیاری از افراد بدون در نظر گرفتن مرحله ی بالا شروع به پاکسازی لکه میکنند بنابراین مقدار زیادی از لکه چسب باقی میماند و در حین شستشو آسیب زیادی هم به فرش یا موکت وارد میکنند.

پاک کردن-چسب-از-فرش-یا موکت-قالیشویی ادیب

پس از اینکه مقدار قابل توجهی از لکه چسب را برداشتید نوبت به سرکه سفدی است،سرکه سفید را روی لکه بگذارید و اجازه دهید زمانی سرکه سفید روی لکه بماند.

سپس با استفاده از ترکیب آب و صابون و مایع ظرف شویی لکه را شستشو دهید و در همین حین با پارچه لکه را مالش دهید.

مطمئنا تا اینجای کار مقدار قابل توجهی از لکه پاک شده است و حتما لکه کمرنگ شده است.

پاک کردن-چسب-از-فرش-یا موکت-قالیشویی ادیب

اگر باز هم همچنان اثری از لکه هنوز باقی است باز هم این مراحل را تکرار کرده تا کاملا لکه پاک شود.

در  آخر برای حذف کامل اثر لکه ی چسب ،با استفاده از شامپو فرش قسمت مورد نظر را کاملا با دقت شستشو دهید و در حین شستشو سعی کنید با استفاده از کف حاصل از شامپو فرش لکه را پاک کنید.

و سخن پایانی: قسمت مورد نظر را کاملا خشک کنید.

"واحد تحقیق و توسعه قالیشویی ادیب"

جهت ثبت سفارش آنلاین در هریک از شعبات قالیشویی ادیب همین حالا اقدام کنید.

نحوه تعمیر فرشهای عتیقه در قالیشویی

adibcarpet بازدید : 4 دوشنبه 24 مهر 1396 نظرات ()

نحوه تعمیر فرشهای عتیقه در قالیشویی

بسیاری از مشتریان از قالیشویی های به نام و معتبر درخواست دارند فرشهای گرانبهایشان را تعمیر کرده و بازسازی کنند تا جایی که بتوانند از آن استفاده کرده و در معرض دید باشد.

اما چگونه قالیشویی فرش را ترمیم میکند؟

اغلب فرشهای ارزشمند ، گرانبها ، قدیمی ، عتیقه و فرشهای دستبافت و ابریشم و در کل فرشهای اصل شرقی این عمل روی آنها به کرات انجام میگردد.

مشتری ممکن است دو نوع درخواست متفاوت داشته باشد از جمله:

1- ترمیم کامل فرش و اینکه کجای فرش نیاز به تعمیر دارد.

2- ترمیم تمام مناطق پوشیده شده و بافت مجدد قسمتهایی که از بین رفته است.

فرش-عتیقه-قالیشویی-ادیب-تعمیر-ریشه-فرش

ابتدا تاجایی که میشود باتوجه به حاشیه و نقش نگار فرش پیش میرویم، پایین ترین نقطه سایش خاشیه را در نظر گرفته و از آن قسمت در امتداد حاشیه شروع به بازسازی میگردد.

در این مرحله مناطقی که آسیب دیده اند ترمیم میشود.

فرش-عتیقه-قالیشویی-ادیب-تعمیر-ریشه-فرش

سپس مناطقی از فرش که پوسیده است و یا کند شده را بررسی و آنالیز میکنند.ابتدا نوع و جنس بافت و رنگ فرش ،پشم جدید را انتخاب کرده تا بیشترین سنخیت را با فرش داشته باشد ، با دقت به فرش دوخته یا بافته میشود.

ترمیم ریشهای فرش

فرش-عتیقه-قالیشویی-ادیب-تعمیر-ریشه-فرش

ممکن است ریشه های فرش کاملا ازبین رفته یا آسیب دیده باشند در این مرحله ریشه دوزی شده و با توجه به نظر مشتری بافته شده و به فرش دوخته میشود.

"واحد تحقیق و توسعه قالیشویی ادیب"

جهت ثبت سفارش آنلاین در هریک از شعبات قالیشویی ادیب همین حالا اقدام کنید:

قالیشویی کرج ، قالیشویی شهریار، قالیشویی غرب تهران،قالیشویی شرق تهران،قالیشوی جنوب تهران،قالیشویی شمال تهران

فرش سه بعدی ایرانی درلندن

adibcarpet بازدید : 3 یکشنبه 23 مهر 1396 نظرات ()

فرش سه بعدی زیبا ی ایرانی در هتل لندن

یکی از زیباترین فرشهای سه بعدی و زیبای ایرانی در هتل پانکراس لندن توجه همگان را به خود جلب کرده است.(قالیشویی ادیب)در ادامه تصاویر را ملاحظه بفرمایید.

فرش-سه-بعدی-زیبا-قالیشویی ادیب

فرش-سه-بعدی-زیبا-قالیشویی ادیب

فرش-سه-بعدی-زیبا-قالیشویی ادیب

"واحد تحقیق و توسعه قالیشویی ادیب"

جهت ثبت سفارش آنلاین در هریک از شعبات قالیشویی ادیب همین حالا اقدام کنید:

قالیشویی کرج ، قالیشویی شهریار، قالیشویی غرب تهران،قالیشویی شرق تهران،قالیشوی جنوب تهران،قالیشویی شمال تهران

تعداد صفحات : 37

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 366
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 2
 • آی پی دیروز : 16
 • بازدید امروز : 28
 • باردید دیروز : 25
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 3
 • بازدید هفته : 204
 • بازدید ماه : 374
 • بازدید سال : 3,581
 • بازدید کلی : 4,562